Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Хасково, Възраждане
76 000 €
148 643.08 лв.

(1 169 €, 2 286.37 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:38 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 10154 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитания квартал Възраждане, гр. Хасково.
Площ: 64 кв.м
Прилежащо мазе:7,80 кв.м.
Изложение: север/юг
Етаж: 5-ти (последен)
ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:
🔹 Антре/коридор
🔹 Хол / всекидневна с излаз на тераса
🔹 Кухненски бокс с трапезария модерно обзаведен и оборудван
🔹 Спалня
🔹 Баня и тоалетна
ОСНОВНИ ПРЕДИМСТВА:
Напълно обзаведен готов за нанасяне
Функционално разпределение и комфортно пространство
Слънчев апартамент с гледка към града
ПВЦ дограма, качествени подови настилки, модерни шкафове и електроуреди
Отлична възможност за собствено жилище или отдаване под наем
Комуникативна локация:
Близо до училища, магазини, спирки на градския транспорт и бърз достъп до централната градска част.
Особености
Тухла
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0878690677
Агенция:
ИМОТИ-МИРА
0878 690 671
ИМОТИ-МИРА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
imoti_mira.imot.bg
Адрес:
област Хасково, гр. Хасково, ул. 'Преслав' 28
http://www.imoti-mira.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Хасково, Възраждане
Обява: 1b175084664058128

76 000 €
148 643.08 лв.
История на цената
(1 169 €, 2 286.37 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Хасково, Възраждане

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност